Teslimat

TeslimatTESLİMAT PROSEDÜRÜ Çoklu Paket Gönderimi

Her alım işleminizde sepetinizde yer alan ürünler aynı anda gönderilir ve kargonuz bu alım işleminizin toplam sepet fiyatı üzerinden ücretlendirilir. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı alışveriş yaptıysanız siparişiniz farklı paketlerde size teslim edilir ve kargo bedeli de yine sepetinizin toplam bedeline göre belirlenir.


Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.


Teslim Alma

Satın aldığınız ürün fırsat bitimini takip eden yedi iş günü içerisinde kargoya verilir. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar edilirsiniz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir.

Herhangi bir sorun yaşamamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneririz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.


GÖNDERİM ALANI

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.


ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ

Ücretlendirme

MarkaEgitim.com, üyelerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini de sabit bir noktada tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez... MarkaEgitim.com ’dan alacağınız her ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli sadece 4,90 TL.


Teslimat Süresi
Siparişleriniz ürünü aldığınız fırsatın bitimini takip eden yedi iş günü içerisinde kargoya veriliyor.


Paketleme

MarkaEğitim.com siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırır. Her ürün özel kutusunda, hassasiyetine uygun olarak paketlenmiş bir biçimde teslim edilir.