Marka Eğitim Nedir?

Türkiye’de eğitim hizmeti/ürünü sunan markaların kendilerini ifade edebilecekleri bir “özel alışveriş” sitesinin olmaması, eğitim fırsatlarının kebapçılar ve güzellik salonları fırsatları arasında sunulmasını zorunlu kılmıştır. Hem eğitim markalarının yetkililerinin içine sinmeyen, hem de eğitim sektörü için hoş olmayan bu durumu değiştirerek, Türk eğitim sektörüne hak ettiği bir site vermeyi hedefliyoruz.

MarkaEgitim.com’da her gün eğitim sektörünün farklı alanlarında hizmet/ürün sunan markaları en az %50 indirimle, “kısıtlı sayıda” yayınlayacakları fırsatları alma şansını yakalayacaksınız.

marka

Hergün yeni fırsatlar

Sadece MarkaEgitim.com üyelerinin yararlanabileceği, büyük indirimlerle sunulan fırsatlar demektir. Fırsatlar şehrine özel olabileceği gibi tüm Türkiye’yi kapsayan çapta da olabilir!


marka

En iyi ve en kaliteli seçimler

Yerel, ülke çapında; bireysel, kurumsal; yeni çıkanlar, sezon sonları; hizmetler, ürünler… Hizmet/ürünlerini sunduğumuz markaların iyi bir geçmişe ve kaliteye sahip olmalarını tercih ediyoruz. Alanında isim yapmış markalar ilk tercihimiz.


marka

Sınırlı sayıda ve sürede

MarkaEgitim.com’da sunulan her fırsatın adet ve süre sınırı vardır! Burada sunulan fırsatlar gerçekten birer “fırsat” tır. Hızlı ol, sen kazan.


marka

Eğitim Takvimlerine erişin

MarkaEgitim.com bütün eğitim markalarının eğitim takvimlerine erişmeni sağlarken,  markaların verdiği erken kayıt imkanlarından da bitmeden yararlanmana imkan verir.

marka

Hemen al, Taksit taksit öde

Eğitim ihtiyacını indirimli almakla yetinmez, her fırsatı 12 aya kadar taksitle almanın keyfini yaşarsın. Birkaç taksitle ödeme kısıtın ya da senet imzalama derdin olmaz.

marka

Fırsatları Kaçırma

Yayınlanan fırsatları her gün sitemizi ziyaret ederek, belirlediğin zamanlamaya göre e-posta adresine göndereceğimiz e-postaları takip ederek, ya da facebook / twitter / friendfeed fan sayfalarımıza üye olarak yeni fırsatlarımızdan haberdar olabilirsin.