MarkaEgitim.com Neden Güvenli?

MarkaEgitim.com olarak size bulabileceğiniz en iyi koşulları sağlayan eğitim fırsatlarını sunarız. Siz fırsatları inceler, kendinize uygun olanları belirlersiniz. Sıra alım aşamasına geldiğinde, kesinlikle kendi satın alma altyapımızı kullanmaz, bilgilerinizin gerçekten güvende olması için aradan çekiliriz.

Bunu nasıl yapıyoruz?


Alım aşamasında sizi açtığımız yeni bir pencerede kendi bankanızın kredi kartı ile alım sayfasına bağlarız. Böylece kredi kartı bilgilerinizi sadece kendi bankanız ile paylaşırsınız. Biz sizin bilgilerinizi asla görmeyiz, siz de bilgilerinizin bankanız haricinde kimseyle paylaşılmadığını ve bilgilerinizin hiçbir şekilde kaydedilmediğini bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

3D Secure / 3Boyutlu Güvenlik

Description: chipand.jpg

MarkaEgitim.com’da günümüzün en gelişmiş güvenlik sistemi olan 3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik uygulamasını kullanmaktayız. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla Visa ve MasterCard  tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde kredi kartı şifrenizi onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle kredi kartınızla MarkaEgitim.com üzerinden bir alım işlemi gerçekleşebilmesi için bankanızın uygulayacağı güvenlik aşamasının geçilmesi gerekir. Bu aşamada bankanız kredi kartı şifrenizin herhangi iki hanesini sorabilir, ya da cep telefonunuza bir şifre gönderebilir. Yalnızca sizin doğrulayabileceğiniz bu bilgiler ile alım işleminiz onaylanır.

MarkaEgitim.com sizi en iyi eğitim fırsatlarına, en iyi alım seçenekleri ve en güvenli alım süreçleriyle eriştirir.