Eğitim Markaları İçin

Kısıtlı olan bütçenizden reklam/tanıtım için pay ayırmasanız nasıl olur? Siz işinizi en iyi şekilde yapın, biz sizi en iyi şekilde tanıtalım ve müşterilerinizi bulalım.

marka

Markanızı milyonlara bedava duyurun

Eğitim ihtiyacı olan milyonlarca kullanıcı her gün MarkaEgitim.com’da yer alan markaları görüyor, sunulan hizmetleri ihtiyacı doğrultusunda inceliyor ve alıyor.


marka

Yeni müşteriler kazanın

Markanızı milyonlarca tüketiciye, hem de bedava tanıtın. Potansiyel müşterilerinizin firmanızı tanımasını sağlayın, onlara özel fırsatlar sunun ve verdiğiniz hizmetten memnun kalmalarını sağlayın. Memnun müşteri, işinizin devam garantisidir!


marka

Yanlış yerde durmayın

Kebap fırsatları arasında eğitim hizmeti satmaya çalışmak, sebze pazarında pırlanta satmaya benzer! Az sonuç için markanızı zedelemeyin. Eğitim hizmetinizi/ürününüzü “sadece eğitim” hizmet/ürünlerinin yer aldığı MarkaEgitim.com’da tanıtın; hem markanız hak ettiği değeri bulsun, hem de hizmet/ürününüz sadece ilgili kitleye ulaşsın.


marka

Paranızı peşin alın

MarkaEgitim.com’la paranızı peşin alırsınız. Çekle, senetle, tahsilat derdiyle uğraşmayın, müşterilerinizle mahkemelik olmayın. Müşteriniz kaydını yaptığında ya da ürününüz satıldığında paranızı hesabınıza transfer edelim.


marka

Cebinizden para çıkmasın

MarkaEgitim.com'a hiç ücret ödemeden, herhangi bir yatırım veya masraf yapmadan, sadece sunduğunuz hizmetler/ürünler ve indirimli fırsatlarla mevcut ve potansiyel müşterilere erişin.


marka

Mutluluğu paylaşın

Kullanıcılarımıza avantajlı teklifler sunarken, sizi milyonlarca kişiye tanıtıyoruz. Kullanıcılarımız sunulan teklifleri MarkaEgitim.com’dan güvenle alıyor. Ödemeyi de biz size yapıyoruz. Sonuçta siz, müşterileriniz ve biz mutluluğu paylaşıyoruz.


Yeni müşterilere erişmek için siz de MarkaEgitim.com’da yerinizi hemen alın.