Biz Kimiz

MarkaEgitim.com Türkiye’de eğitim fırsatları dönemini başlatıyor...


Biz KimizSadece eğitim ürün ve hizmetlerinin yer alabildiği MarkaEgitim.com ile her yaştan milyonlarca bireysel ve kurumsal kullanıcı sunulan çok özel fırsatlar ile eğitim alabilmenin keyfini yaşayacak. Sınav hazırlık kurslarından, sürücü eğitimlerine; dalış kurslarından, dans eğitimlerine; eğitsel materyallerden, NLP eğitimlerine; Türkçe dersinden, matematiğe; eğitim sektörünün her alanında verilen hizmet ve ürünler üyelere çok özel şartlarda sunuluyor.

Sadece özel üye grubunun, seçkin kurumların eğitim ürün ve hizmetlerine büyük avantajlarla sahip olmasını sağlayan MarkaEgitim.com’da sunulan fırsatlar sayı ve zaman adedi ile sınırlanıyor. Üyeler sunulan fırsatlardan istedikleri sıklığa göre (günlük, haftalık, aylık vb.) haberdar olabiliyor.

Hizmet hayatına 4 Nisan’da başlayan MarkaEgitim.com sunduğu fırsatların kapsamını mümkün olduğunca geniş bir yelpazeye yaymayı hedefliyor. Site üyeleri büyük indirimlerden yararlanmanın yanında, alım işlemlerini 3, 6 ve 12 taksitle de yapabilmektedir. MarkaEgitim.com ile Türk eğitim sektöründe yepyeni bir pencere açılıyor.

Siz de bu imkanlardan yararlanmasını istediğiniz arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.


MarkaEgitim.com hakkında her türlü sorunuz için bize İletişim bölümünden erişebilirsiniz.


SMARTSOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ve EĞİTİM DANIŞMANLIĞI TİC. LTD. ŞTİ.
AR-GE : Cyberpark, Cyberplaza A Blok Kat 3 No: 301 Bilkent - ANKARA/TÜRKİYE
Tel : 0 312 236 64 76
Mobil : 0 530 603 35 52

Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında telefon desteği sunmaktayız. Hatlarımızın yoğun olması halinde, Müşteri Hizmetleri Bölümüne İletişim bölümünden mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede size yardımcı olacaktır.